Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Рачкевич: Звертаємося до водіїв з проханням не виїжджати на дороги області без особливої потреби

Починаючи з другої половини дня 15-го грудня на Прикарпатті погіршилися погодні умови . Через снігопад та посилення вітру на місцевих дорогах в окремих районах області ускладнено проїзд автомобільного транспорту.
Про ситуацію на місцевих автошляхах розповів директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Рачкевич.

«Критичної ситуації на Івано-Франківщині немає. У зв’язку з постійним снігопадом та сильним вітром частково замело дороги Городенківського, Тлумацького та Снятинського районів. Тут дещо ускладнено проїзд транспорту, тому звертаємося до водіїв з проханням не виїжджати на дороги області без особливої потреби», – розповів Володимир Рачкевич.

За словами посадовця, наразі техніка працює в найбільш проблемних місцях.

«Для справді ефективної роботи дорожних служб потрібно дочекатися зниження швидкості вітру до п`яти метрів на секунду. Зараз же, після проходження техніки, дороги замітає знову. Тому ми працюємо в найбільш проблемних місцях, а також готові оперативно відреагувати у разі виникнення критичних ситуацій», – пояснив директор департаменту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *