Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ворохта отримала туристичну айдентику

В управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації повідомили, що днями було презентовано туристичний бренд Ворохти. Над створенням стратегії бренду працювала Агенція туристичних ініціатив спільно із робочою групою, підприємцями та активними місцевими жителями.
За основу логотипу розробники взяли вказівник, який символізує форму лижі, а кольорова гамма та ромбічні символи запозичені із візерунків гуцульських килимів.

Гасло теж має історичне підґрунття – «воно пов’язане з історичним минулим та легендою про походження назви селища. Використавши діалектичне слово «Скочимо» (яке є в широкому вжитку ворохтян), а також пов’язавши його із стрибками з трампліна, отримали слоган: «Скочимо до Ворохти», – повідомляє Ворохтянська селищна рада на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Окрім того, брендарі презентували «тотемну» містичну та комічну тваринку Ворохти, яку назвали Ворохатий. Її планується використовувати у вигляді стікерів, смайликів, наліпок а також з промоційними цілями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *