Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всесвітній день охорони праці


      За ініціативою Міжнародної організації праці з 2002 року майже 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.


      За ініціативою Міжнародної організації праці з 2002 року майже 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.
    Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.
  Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Надвірнянському районі з нагоди відзначення Дня охорони праці проведено зустріч з потерпілими на виробництві на якій обговорювались питання по забезпеченню потерпілих  та інвалідів трудового каліцтва автомобілями, необхідними лікарськими засобами, виробами медичного призначення, путівками на санітарно – курортне лікування, спеціальними засобами пересування, а також відшкодування на необхідні догляди, бензин на транспортне обслуговування.
 А також  за сприянням Надвірнянської районної державної адміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації 27.04.2012року начальником відділення Фонду Г.Гутин для потерпілих на виробництві організовано поїздку в Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр ім.І.Франка для  перегляду   вистави “Дерева помирають стоячи”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *