Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Всесвітній день вчителя» (World Teaches ‘Day)

Напередодні Дня працівників освіти перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук спільно з головою районної ради Іваном Гурмаком та міським головою Зіновієм Андрійовичем привітали працівників освіти з їх професійним святом.
«Вчителювати – благородно. Без знань – світ замре. Щиро вітаю вас з професійним святом мудрості і знань. Бажаю вам творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці вчителя. Нехай кожен день буде наповнений мудрістю і натхненням творчими ідеями та відмінними оцінками учнів», – сказав вітаючи Богдан Зеленчук.
З нагоди свята спільними грамотами РДА і районної ради відзначено кращих педагогічних працівників.
В рамках святкування вчителів привітали талановиті учні шкіл та дошкільнята району. Окрім того, у фойє районного будинку культури представлено виставку робіт вихованців позашкільної освіти.
Варто відзначити, що з 5 жовтня 1994 року більш ніж 100 країн світу відзначають «Всесвітній день вчителя» (World Teaches ‘Day).
Ідея створення цього свята з’явилася після Спеціальної міжурядової конференції про статус вчителів, яка проходила 5 жовтня 1966 року в Парижі, де було підписано документ “Рекомендації, що стосуються статусу вчителів”. Через кілька років ЮНЕСКО вирішило щороку вітати вчителів із професійним святом, таким чином звертаючи увагу людей на нелегку роботу педагогів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *