Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

   

   

Четвертий рік поспіль Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України проводить Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу», яка цього року проходила  з 22 по 24 червня у місті Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність».
Закарпаття втретє привітно прийняло 27 команд з усієї України.  Збірна команди в складі  11 чоловік  з Івано-Франківщини була сформована з переможців обласних спортивних змагань в яку входила потерпіла на виробництві Недзведська Тетяна Іванівна жителька м. Надвірна , яка перебуває на обліку  у  відділенні виконавчої дирекції від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в районі.
Змагання проходили традиційно з шести видів спорту: армреслінгу, шахів, бомбаскету, настільного тенісу, гирьового спорту, дартсу. У фіналі визначились переможці в особистій першості з кожного виду спорту, в командному заліку та з-поміж регіональних збірних.
Зокрема, надвірнянка,  Недзведська Тетяна Іванівна виборола 1-місце в Україні з бомбаскету серед  жінок. Всі призери були відзначені медалями, дипломами, цінними подарунками та квітами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *