Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всеукраїнська спартакіада збірних команд держслужбовців

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим,Центрального комітету профспілки працівників державних установ України,  Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим,Центрального комітету профспілки працівників державних установ України,  Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено
XІVВсеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).
Всеукраїнська спартакіада  проводиться відповідно до Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Головного управління державної служби України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.
Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.
ХІVВсеукраїнська спартакіада проводилась протягом січня-вересня 2012 року у три етапи: перший етап – районні та міські (міст обласного значення) спартакіади, другий етап – Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські спартакіади та третій етап – фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади.
У першомуетапі ХІV Всеукраїнської спартакіади взяли участь 38254державних службовців, удругому етапі -11 658 державних службовців.
Найактивнішу участь у другому етапі змагань взяли державні службовці Кіровоградської (1635), Черкаської (797) та Закарпатської (708) областей.
 Найменша кількість учасників спостерігалась у Луганській (136), Вінницькій (174) та Харківській (178) областях.
 Третій етап ХІV Всеукраїнської спартакіади проходив протягом
17 – 22 вересня 2012 року на спортивних спорудах Олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» у м. Алушта Автономної Республіки Крим.
 Участь у фінальному етапі змагань взяли збірні команди державних службовців з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників – 544 державних службовців, з них: 89 жінок і 455 чоловіків.
За результатами ХІVВсеукраїнської спартакіади у 2012 році переможцями у загальнокомадному заліку стали збірні команди: Дніпропетровської області – І місце, Хмельницької області – ІІ місце, Полтавської області – ІІІ місце.
Змагання проводились з пятьох видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.
У індивідуальному заліку з настільного тенісу І місце  серед жінок зайняла представниця Полтавської області, серед чоловіків переміг представник Херсонської області.
У індивідуальному заліку з шашок І місце серед жінок зайняла представниця Одеської області, серед чоловіків переміг представник Львівської області.
У змаганнях з шахів І місце серед жінок зайняла представниця АР Крим,  серед чоловіків переміг представник Дніпропетровської області.
У змаганнях з футзалу перше місце посіла команда Києва, переможцем з волейболу стала команда Хмельницької області .
Що стосується івано-Франківської області, то її представники найкращі результати здобули в настільному тенісі та футзалі. Представниця з Тисменицького району Наталя Сворак виборола 5 місце. У двобою за 3 місце вона поступилася переможниці минулорічних змагань. Що стосується футзалу, то через травму двох гравців наша команда зайняла 8 місце.
Завдяки проведенню XIV Всеукраїнської  спартакіади, за інформацією Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та територіальних органів Нацдержслужби України, у регіонах України було  облаштовано 888 спортивних об’єктів, на покращення спортивної матеріальної бази спрямовано 291,5 тис. грн, придбано спортивне обладнання та інвентар на суму 310,5 тис. грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *