Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху

Упродовж з 12 до 18 листопада у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху триватиме Всеукраїнський Тиждень   безпеки дорожнього руху.

Упродовж з 12 до 18 листопада у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху триватиме Всеукраїнський Тиждень   безпеки дорожнього руху.

     Два роки тому Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій 2011-2020 роки проголошено  Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і,як наслідок,– забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.

    «Сьогодні безпека дорожнього руху потребує додаткової уваги, – розповідає начальник прикарпатської Державтоінспекції Валерій Зінченко, – В середньому за добу на автодорогах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть 14 ociб та травмуються більше 100 учасників дорожнього руху. З початку цього року в дорожніх трагедіях загинули понад 4 тисячі людей.  Причинами автопригод з постраждалими є перевищення безпечної швидкості руху – 6477 автопригод або майже 23,7% від усіх ДТП із постраждалими, а також порушення правил маневрування (5563 або 20,3%), порушення правил проїзду перехресть (2149 або 7,8%), недодержання дистанції (1957 або 7,1%), керування транспортним засобом у нетверезому стані (1846 або 6,7%)».

    Проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорогах залежить від кожного!» покликане вкотре привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, досягти стабілізації та зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. Спільно з громадськими організаціями Державтоінспекція проводить широкомасштабну комплексну профілактичну роботу, бере участь у всіх починаннях з пропаганди безпеки дорожнього руху.

    Під час Тижня безпеки дорожнього руху Державтоінспекція  здійснюватиме профілактичні заходи під умовними назвами «Пішохід на дорозі!», «Мобільний телефон», «Ремінь безпеки». Також у рамках операції «Перевізник зима – 2012» працівники ДАІ проведуть зустрічі з трудовими колективами автопідприємств.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *