Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всеукраїнський тиждень права у форматі профорієнтаційного уроку

                                                                                                     Робота із школярами Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернат
Особливу увагу приділено правовиховній роботі у навчальних закладах району, оскільки саме там формується правосвідомість підростаючого покоління громадян України. Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.
В рамках відзначення такого масштабного правового заходу та на виконання Меморандуму надання правової допомоги –  5 грудня Надвірнянським  районним центром зайнятості було організовано та проведено захід даної тематики зі шкільною молоддю.
       Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування, сприяти формуванню правової свідомості особистості до гуманістичних цінностей суспільства і держави, до людей, природи, права та закону, виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність. Захід був проведений для учнів 7-9 класів Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернат.
     Головний спеціаліст відділу Надвірнянського бюро правової допомогиЛюдмила Туєшин  прийняла активну участь у організації та проведенні цього найважливішого в році правоосвітнього заходу. Вона розповіла про основні питання, що стосуються працівників юридичної сфери. В свою чергу провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк провела зі школярами брей-ринг “Чи знаєте ви юридичні спеціальності”. Школярі називали професії, записуючи на дошці їх назву. Педагогічні працівники Надвірнянської ЗОШ — інтернат І-ІІІ ступенів: Наталія Дмитрук — соціальний педагог,   Михайло Вінтоняк – заступник директора з навчальної роботи, Ірина Кельб –  заступник директора з навчально-виховної роботи подякували запрошеним за проведену роботу.
 
Уляна Півторанюк –  провідний фахівець з
 профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського РЦЗ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *