Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вшановано ветеранів та людей похилого віку

         1 жовтня  у   залі засідань райдержадміністрації пройшли заходи з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Зокрема, відбулася зустріч керівництва району з  ветеранами війни та  праці. Зі словами привітання до  присутніх звернулися  голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович.  
       «У цей день ми висловлюємо щиру любов і безмежну повагу нашим батькам, ветеранам війни і праці, наставникам і старшим товаришам, дякуємо їм за терпіння, сердечність, уміння дати мудру пораду і підтримати в скрутну хвилину. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Ви, як і раніше, приймаєте найактивнішу участь в житті  району. Миру Вам, оптимізму і благополуччя»!- зазначив Михайло Іваночко.
       Для учасників зустрічі  було організовано святковий стіл та перегляд фільму «Нескоренні», який присвячений командуючому УПА Роману Шухевичу. Активних учасників громадського життя району було відзначено грамотами райдержадміністрації  і районної ради та міської ради.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *