Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст.

Все далі і далі в часі відходять події  революційного Майдану 2013-2014 р.р., але кожного разу дата 20 лютого різким болем пронизує серце кожного із нас, повертаючи в той трагічний день.

Все далі і далі в часі відходять події  революційного Майдану 2013-2014 р.р., але кожного разу дата 20 лютого різким болем пронизує серце кожного із нас, повертаючи в той трагічний день.
Педагогічний та учнівський колективи  Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст. провели ряд заходів, присвячених  вшануванню   подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні.
17 лютого педагог-організатор Максимчук А. М. разом із учнями 6 класу підготували лінійку-реквієм  та флешмоб «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» для учнів 5-11 класів,  приурочені вшануванню пам’яті Небесної Сотні, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.
17 лютого  відбувся круглий стіл «Уроки Революції Гідності». У заході взяли участь учні 10-11-х класів під керівництвом вчителя історії Дем’янчук М. Д. Під час круглого столу було згадано про події, які відбулися три роки тому на Майдані Незалежності в Києві, коли студентська молодь вийшла і заявила про своє прагнення європейського життя, а також ті трагічні дні новітньої історії нашої держави, коли було скалічено сотні наших співгромадян та загинули Герої Небесної Сотні.
20 лютого було проведено виховний захід, присвячений річниці Небесної Сотні під назвою «Тернистий шлях до свободи», який підготували  разом зі своїми вихованцями – учнями 7-Б та 11-А  класів вчителі Гаврильчук М. М. та Глущук І. І.. Учні декламували вірші про Україну, про Героїв Небесної Сотні, співали патріотичних пісень, переглядали відеоматеріали «Події з Майдану», хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинно убієнних на Майдані. На виховному заході були присутні учасники АТО нашого села.
Запам`яталося учням початкових класів літературно-музична композиція «І плаче небо гіркими сльозами, проведено Косюк О.Д., класним керівником     4 -А класу.  Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» вчителька запалила свічку і передала її учням по колу. Світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради  справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!
Жертовність Героїв Небесної Сотні має назавжди закарбуватися у свідомості кожного з нас, адже саме ці події змінили хід історії України…
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *