Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вся Україна допомагає відновленню звільнених територій Донбасу – Геннадій Зубко

Вся Україна долучилася до робіт з відновлення інфраструктури на звільнених територіях Луганської області, повідомив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

Вся Україна долучилася до робіт з відновлення інфраструктури на звільнених територіях Луганської області, повідомив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

"За дорученням Президента України та на виконання рішення РНБО почалася робота з надання постраждалим регіонам конкретної допомоги від кожної з областей України – з відновлення інфраструктурних об'єктів і надання гуманітарних вантажів. Жителі звільнених регіонів не залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Вся Україна турбується і долучається до надання допомоги", – підкреслив Перший заступник Глави АПУ.

Керівництво Луганської області склало перелік соціальних об'єктів різних населених пунктів, які потребують термінового відновлення. Загалом у списку 19 установ, серед яких дитячі садки, школи, заклади охорони здоров'я Лисичанська, Сєверодонецька, Новоайдарського, Станично-Луганського районів. Кожен з цих об'єктів закріплено за областю, яка відповідає за відновлення одного з них та надання гуманітарної допомоги мирному населенню.

За інформацією Геннадія Зубка, до цього процесу вже долучилися Черкаська область, яка відновила одну зі шкіл Лисичанська, та Миколаївська область, яка направила до області 50 тон гуманітарного вантажу і взяла на відновлення соціальний об'єкт у Станично-Луганському районі. Завтра відбуває вантаж з Житомирської області, яка також взяла зобов'язання з відновлення загальноосвітньої школи. Гуманітарні вантажі вже готують Сумська та Волинська області, які також візьмуть на себе відновлення низки інших об'єктів.

Перший заступник Глави АПУ зазначив, що проведення такої роботи в Луганській області є пілотним проектом. У перспективі — подальше відновлення всієї інфраструктури звільнених територій та всієї області, а також реалізація такої ініціативи у Донецькі області. Геннадій Зубко закликав долучатися до цього процесу не лише керівництво зазначених регіонів, а й представників бізнесу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *