Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Всіх турбує питання ремонту доріг

Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Іваночко відвідав с. Зелена та провів робочу нараду з питань будівництва та ремонту доріг і ліквідації наслідків паводків.

Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Іваночко відвідав с. Зелена та провів робочу нараду з питань будівництва та ремонту доріг і ліквідації наслідків паводків. В нараді взяли участь сільський голова Віталій Хопта, начальник НГВУ «Надвірнанафтагаз» Володимир Чуприна, директор ДП «Надвірнянський держлісгосп» Руслан Осташук, директор ДП «Івано-Франківське лісосове господарство» Михайло Бойчук, заступник голови районної ради Іван Степник, начальник Надвірнянської «Філії райавтодор» Віталій Зінкевич, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Василь Уніят, власник приватної фірми «Діброва» Василь Іванішак, голова ради старійшин с. Зелена с. Іван Мельник, громадський активіст Микола Сидорук. Оглянувши стан доріг в селі, голова РДА повідомив: «Вже не раз казав, що ремонт доріг – одне з найважливіших першочергових питань. Я ніколи не боявся брати відповідальність на себе. Тому приїхав сюди не для Вашого заспокоєння, а щоб на довгий час вирішити цю проблему. Хоча попереджаю, що ситуація в державі важка, але це не значить, що жителі с. Зелена повинні обходитися без доріг». На даний час є 727 тис. грн., виділених «Укрнафтою» та нафтовики планують приступати до роботи найближчими днями.
Крім того, вже дещо зроблено: після повені укріплено береги та прочищено русло потічка Сухий, прокопано стічні канави перед в’їздом до с. Зелена, які роками були засипані. Є домовленості про виділення шутру і щебеню з кар’єрів. Ведуться перемовини про відновлення роботи асфальтного заводу в районі та про випуск ним асфальтної суміші, що значно здешевить доставку.
Голова закликав громаду підтримати ремонтні роботи і прочистити стічні канави, позабирати з них паркани. «Необхідно забрати калюжі з доріг, – бо інакше витрати на ремонт – це гроші в болото».
Голова РДА і решта присутніх закликали громаду не проводити найближчих кілька тижнів протестних акцій, з метою якісної підготовки до ремонту доріг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *