Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Встановленням пам’ятного знаку вшанували загиблих в АТО студентів ІФНТУНГ

Сьогодні в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на території вузу урочисто відкрито пам’ятник студентам, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Серед більше як 40-а учасників АТО, які вчилися на заочних формах навчання, до сьогоднішнього свята не дожили найкращі – Андрій Прошак і Тарас Зозуля.

Віддати шану та помолитися за душі бійців прийшли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, викладачі та студенти університету, батьки учасників АТО і побратими.

Через спільну молитву, яку очолив  Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Української греко-католицької церкви Володимир Війтишин, присутні висловили вдячність за те, що юні, проте відважні хлопці, проявивши надзвичайну любов до своєї держави, віддали життя за мир і спокій на її території.

Опісля присутні пом’янули пам’ять про усіх учасників АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Слова вдячності батькам Андрія Прошака і Тараса Зозулі висловив Ігор Пасічняк, який зазначив, що їхні сини є прикладом для наслідування не тільки молодим поколінням, а й зрілим іванофранківцям.

Своєю чергою ректор університету Євстахій Крижанівський відзначив героїв посмертно нагородами «За заслуги перед університетом».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *