Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вибір професії у житті кожної людини — це програмування власної долі.

     Профконсультаційний урок на тему: «Вибір Вашої професії» був проведений 25 лютого 2015 року у Делятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. Метою даного заходу було забезпечення інформованості учнів про широкий спектр професій та спеціальностей, визначення їхнього рівня обізнаності у подальшому житті та виду трудової діяльності, розприділенної за інтересами та індивідуально-психологічними особливостями кожного.
Уляна Півторанюк – фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості розпочала спілкування про вибір навчального закладу у форматі "питання – відповідь". У формі бесіди кожен із школярів, які визначились із вибором фаху, розповідали про свою майбутню професію. На уроці була присутня практичний психолог школи Романія Твердохліб, яка з   цікавістю спостерігала за  виступами учнів.
На заході для більш візуального сприйняття та запам’ятовування були використані плакати з «Формулою вибору професії» та їхніми видами, надано поради старшокласникам у виборі майбутньої професії, за астропрогнозом кожен з учнів міг визначити професію, яка йому підходить.
 «Вибираючи професію, оцініть шанси на майбутнє працевлаштування. По-перше, майбутня професія повинна бути бажаною. Не слід піддаватися повністю порадам  з боку батьків, родичів і друзів, адже  це особистий вибір людини, бо доведеться працювати Вам,  а не численним порадникам. По-друге, Ви повинні оцінити ваші можливості і здібності. Чим краще Ви їх обдумаєте, тим краще будете собі уявляти, яка професія найбільше підходить» – вела бесіду спеціаліст. 
Директор школи Олег Петріщак висловив спеціалісту подяку за проведений захід, адже, діти стають більш упевненими в собі та відкритими, можуть дізнатися щось нове для себе. Спеціаліст записала у «Книгу відгуків» теплі слова подяки за давню сформовану  співпрацю  у сфері профорієнтаційної роботи та чуйне відношення педагогів та наставників до вихованців, до фахівців районного центру зайнятості. Завдяки цим заходам учні не лише отримали інформацію про світ професій, їх різноманіття та роль в житті людини, а й виявляли власну творчість, вміння логічно мислити, обґрунтовувати свої думки, відстоювати власну точку зору тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *