Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вибір професій – важливий крок у житті людини

Для учнів І-ІІ курсів Надвірнянського ліцею 23 березня 2015 року був проведений профконсультаційний семінар натему: “Обери свій професійний шлях”.

Для учнів І-ІІ курсів Надвірнянського ліцею 23 березня 2015 року був проведений профконсультаційний семінар натему: “Обери свій професійний шлях”.
“Для початку необхідно відібрати ті професії, які здаються вам найбільш привабливими і перспективними. Але, щоб мати успішну кар'єру, необхідно бути гарним фахівцем, але цього мало, так як професія повинна користуватися попитом. З них виділити ті професії, до яких у вас явно проявляється інтерес або талант” – розпочала захід фахівець служби зайнятості Уляна Півторанюк.
Профконсультант надала допомогу випускникам у визначенні сфери майбутньої трудової діяльності, розповіла, де можна найбільш ефективно реалізувати свої здібності, інтереси, вподобання, знайти своє місце в житті, ознайомила з основними типами професій.
На занятті з ліцеїстами була присутня соціальний педагог Оксана Бабійчук, яка  наголосила на тому, що вибір професії вповній мірі залежить від самої людини.
Випускникам порадили обирати майбутню професію свідомо, з урахуванням своїх можливостей та суспільних інтересів, тобто знайти професію, яка не тільки подобається, відповідає здібностям, знанням, стану здоров’я, але й має попит на ринку праці. Бо тільки сама людина може збагнути, до чого в неї більший хист, до чого вона відчуває покликання.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *