Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини

Проведення профорієнтаційної роботи для учнів сільської школи
 
«Той, хто професій не знає,
Часто в житті «блукає».
Марно ви часу не гайте,
Професій більше пізнавайте.»
 

Проведення профорієнтаційної роботи для учнів сільської школи
 
«Той, хто професій не знає,
Часто в житті «блукає».
Марно ви часу не гайте,
Професій більше пізнавайте.»
 
Ключовим завданням профорієнтаційних уроків стало підвищення престижу робітничих професій та формування поваги до працівників різних видів трудової діяльності.
З метою проведення профорієнтаційних заходів для розширення знань дітей про професії, Надвірнянським районним центром зайнятості 20 вересня були організовані та проведені уроки для школярів Делятинської ЗОШ І-ІІ ступенів.
На дані заходи були запрошені: директор загальноосвітньої школи Любомир Сидорук. соціальний педагог Оксана Копчук, класні керівники.
Уляна Півторанюк — провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних підготувала низку вікторин профорієнтаційного напрямку для дітей молодшої вікової категорії — 4 класу: загадки та веселі конкурси, анаграми та кросворди,  ребуси на відгадування назв професій. Цікавою була вправа на обговорення прізвищ, які походять від назв професій.
З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в стійкої мотивації до праці за робітничими професіями, для випускників 9 — класу цієї школи був проведений тренінг на тему: “Усвідомлений вибір професії. Важливість правильно обрати фах трудової діяльності”. Дев'ятикласники дізналися про стан місцевого ринку праці, про професії, що користуються попитом у роботодавців, ознайомилися з послугами служби зайнятості. Акцент було зроблено на тому, що правильним вважається вибір фаху за формулою: «хочу-можу-треба».Школярам сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.
Надвірнянський районний центр зайнятості завжди охоче відгукується на запрошення шкіл і приймає участь у профорієнтаційних заходах. Хоча учні молодших класів ще далекі від даного питання, але успішна і вчасно проведена профорієнтаційна робота є платформою, на якій в подальшому будуть розвиватися професійні інтереси та нахили школярів у старших класах. Директор школи Любомир Сидорук при завершенні занять подякував фахівцю за проведену профорієнтаційну роботу та наголосив, що  надані учням поради допоможуть у майбутньому зробити правильний вибір.
 
Уляна Півторанюк — провідний фахівець
з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *