Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виїзна акція для шкільної молоді с. Білозорина

 

Однією із форм  інформування про послуги служби зайнятості та надання профорієнтаційних послуг  учнівській молоді є проведення виїзних акцій.

 

Однією із форм  інформування про послуги служби зайнятості та надання профорієнтаційних послуг  учнівській молоді є проведення виїзних акцій.
Так, 09 жовтня 2015 року, Надвірнянським районним центром зайнятості було організовано та  проведено виїзну акцію з учнями Білозоринської  ЗОШ І-ІІ ступенів.
Розпочала захід проведенням профорієнтаційного уроку на тему: «Вибір професії – один з найважливіших життєвих виборів» Уляна Півторанюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості.
Під час уроку  фахівцем було зробленоакцент на  формулі правильного вибору професій «Хочу-Можу-Треба». Наголосила, що відповідно до формули вибору професії, потрібно враховувати три  важливі показники: бажання здобути дану професію, врахувати індивідуальні задатки та здібності, пропозицію роботодавців.  Подалі школярі дізналися, що всі професії діляться на п’ять типів, хором  називали ті професії, які належать до даних типів. Під час заняття учні пройшли диференційовано-діагностичне опитування за методикою Клімова,   Голланда, тест «Професійна кар’єра» з метою виявлення інтересу до певного виду професійної діяльності. На уроці були використані плакати та схематично-наглядні зображення теоретичної частини заходу.
При кінці заходу спеціаліст звернулась до учнів зі словами: «Обрати професію – непросте питання навіть для дорослої досвідченої людини, не кажучи вже про молоду людину, яка тільки вступає у доросле життя.  Прислухайтеся до себе, оберіть ту професію, яка приноситиме Вам задоволення та  матеріальні блага».
Директор школи Галина Гугляк та класний керівник  учнів 9  класу висловила щиру подяку службі зайнятості за проведений захід, адже для дітей так важливо отримати  цінну інформацію про світ професій. Учні в свою чергу подякували фахівцям служби  зайнятості за  проведений цікавий та незабутній захід.
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *