Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виїзна акція для жителів села Лісна Тарновиця та школярів

  

  
Фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості 15 вересня 2017 року було проведено виїзну акцію для мешканців  села Лісна Тарновиця  та учнів. Основною метою заходу – надати інформацію про  послуги центру зайнятості населенню безпосередньо за місцем проживання, з урахуванням регіональних особливостей ринку праці, більш повно висвітлити коло проблем щодо зайнятості та можливості професійного навчання  мешканців конкретних населених пунктів. Іванна Зінченко наголосила на інновації  в підвищенні  кваліфікації громадян – можливості набуття ними освіти онлайн, в проектах «Prometheus» ознайомили з вивчанням англійської мови (проект «LingvaSkills»). В Ліснотарновецькому НВК для учнів 9, 10 та 11 класів було проведено профорієнтаційний захід щодо вибору професії. Метою даного заходу  було поінформувати молоде покоління про професії, які є найбільш актуальними на ринку праці загалом, повідомити та охарактеризувати найбільш затребувані професії, які потрібні на Прикарпатті.         
Ірина Гринишин – фахівець з питань зайнятості населення І категорії, охарактеризувала професії згідно барометру професій в даному регіоні та наголосила на важливості вибору професії, яка б приносила не тільки дохід але й задоволення.
Іванна Зінченко – фахівець з питань зайнятості населення І категорії, яка охарактеризувала найбільш затребувані професії, які потрібні на Прикарпатті. Ірина Кисляк — фахівець з профорієнтації ІІ категорії  запропонувала пройти тестування за методикою Клімова, яке допомогло бажаючим зрозуміти свою профнаправленість.
Проведення даних заходів дало можливість поінформувати місцевих жителів про послуги які надає центр, перелік вільних вакансій а також допомогти молодому поколінню зробити правильний професійний вибір.
 
    Відділ активної підтримки безробітних –
   Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *