Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виїзна нарада в с.Саджавка

      Відбулась виїзна нарада в селі Саджавка з вирішення проблемних питань села, яку очолив голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук. До виїзної комісії увійшли: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Масевич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Винник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук, начальник філії «Надвірнянського Райавтодору» Віктор Зінкевич та представники правоохоронних органів.
     Зустріч з жителями с. Саджавка розпочалось з приємної місії, вручення головою райдержадмі-ністрації Юрієм Касіянчуком та начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василем Масевичем посвідчень та нагрудних знаків почесного звання «Мати-Героїня». Також відбулась зустріч з працівниками культури з вирішення питання капітального ремонту будинку культури. Виїзна комісія відвідала зал урочистих подій та сільську бібліотеку, де завідувач бібліотеки Галина Христан розповіла про кращих односельчан та ознайомила усіх з історією села Саджавка. По закінченню зустрічі голова РДА зробив позитивний запис у книзі відгуків та пропозицій про роботу сільської бібліотеки.
      Також відбулась зустріч представників влади з дирекцією та вчителями сільської ЗОШ І-ІІІ ст., на якій висловлено висловлено зауваження щодо ремонту спортивного залу, благоустрою спортивних площадок школи та заміни вікон.
      Після закінчення зустрічі голови РДА з активом та жителями села Саджавка, голова РДА дав доручення з висловлених зауважень та пропозицій щодо різних економічних та юридичних питань та пообіцяв, що підняті питання будуть вирішуватись відповідними службами району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *