Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вирішуємо проблеми спільно

Люди, які вимушено переїхали з південно-східних територій України, потребують моральної підтримки, вирішення складного матеріального становища та  працевлаштування.Тому важливим питанням для внутрішньо переміщених осіб є робота та отримання заробітку. З метою вирішення питань сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб службою зайнятості проводяться інформаційно-консультаційні заходи різного формату.
Так, 24 липня 2015 року в Надвірнянському центрі зайнятості був організований круглий стіл за участю соціальних партнерів щодо вирішення працевлаштування осіб переселених з територій Луганської та Донецької областей. В даному заході взяли участь: головний спеціаліст відділу прийняття рішень управління соціального захисту – Богданна Гаврищук; громадські активісти – Сергій Волошин та Олег Антонюк  та фахівці районного центру зайнятості.
За  круглим столом обговорювалися різноманітні питання та актуальні проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи на новому місці проживання. Це є проблеми не тільки пов’язані  з працевлаштуванням, але й з житлом, оформленням дітей до дитячих навчальних закладів та оздоровчих санаторіїв, отриманням матеріальної допомоги.
Фахівці Надвірнянського районного центру зайнятості ознайомили присутніх  із соціальними послугами служби зайнятості, станом ринку праці, потребою організацій, підприємств та установ у кваліфікованих кадрах. Розповіли про можливість організації та відкриття власної справи за сприяння центру зайнятості, про порядок надання ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, графік формування навчальних груп на 2015 року для  можливого проходження професійного навчання.
Особи даної категорії потребують не тільки соціальної але й психологічної підтримки, тому добре слово ніколи не буває зайвим.
Круглий стіл пройшов в доброзичливій та невимушеній атмосфері.  З діалогу між учасниками заходу було знайдено вирішення багатьох проблемних питань.  В подальшому спільна тісна співпраця центру зайнятості  та всіх учасників круглого столу  допоможе  внутрішньо переміщеним особам як в працевлаштуванні, так і в адаптації до нових життєвих обставин.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *