Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вирішуються проблеми соціальної сфери району

   

   

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук з робочою поїздкою побували у селах Заріччя, Білі та Чорні Ослави. Обїзд відбувся спільно з депутатом обласної ради Михайлом Ерстенюком, депутатами Надвірнянської районної ради Іваном Жигалюком та Степаном Севериловим, головним лікарем ЦРЛ Сергієм Ємельянчуком та начальником фінуправління РДА Михайлом Обідняком. Вони оглянули соціальні установи та поспілкувалися з територіальними громадами району.

   
Під час перебування в с. Заріччя оглянули місцевий ФАП, який цього року буде реорганізований у амбулаторію сімейної медицини. Також тут тривають ремонтні роботи. З районного бюджету виділено 80 тис. грн.  Слід зазначити, що сільська рада  теж долучиться до фінансування цього закладу.  Ці ремонтні роботи обіцяють виконати до кінця травня.

  
Також відвідали сільську раду, де знаходяться  бібліотека-філія, будинок культури. Побували у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, імені Володимира Яворського, де створено прекрасні умови для навчання та виховання учнів. Тут планується будівництво спортивного залу. Виготовлена проектно-кошторисна документація.

  
Керівники райдержадміністрації ознайомилися з процесом будівництва дошкільного навчального закладу  в Білих Ославах, цей об’єкт зараз входить в стратегію розвитку області. Також побували в амбулаторії, в якій оглянули приміщення та ознайомилися зі станом реконструкції. Тут планують відкрити денний стаціонар. З районного бюджету на ці роботи виділено 100 тис. грн., в свою чергу голова Білих Ослав  виділить з сільської скарбнички, ще  30 тис. грн. В зв’язку з тим, що збільшується народжуваність дітей  в школі  виникла потреба у додаткових класах. В результаті цього почали  реконструкцію тиру, приміщення якого   буде використане для шкільних кімнат. Це дозволить школі перейти  на однозмінне навчання.  

  
Окрім того посадовці відвідали Чорноославську загальноосвітню школу, яка потребує негайного капітального ремонту. Першочергове завдання перекриття даху, фасадні роботи.  Зараз тут навчається понад 200 учнів.  В той день керівництво району мало зустріч  із сільськими головами вище вказаних населених пунктів.

 
Підбиваючи підсумки робочої поїздки, очільник району Олександр Кеніз відзначив: “Що райдержадміністрація намагається будувати свою роботу планомірно і систематично. Ми запровадили об’їзди сіл району, аби знати їхню проблематику. Хочемо побачити  динаміку росту вирішення проблем”, – сказав Олександр Кеніз.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *