Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вирішуються питання енергозбереження та економії природного газу

           Комунальними підприємствами району завершується робота з підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-02015 років. На даний час актуальним є питання енергозбереження та економії природного газу на 30 відсотків.

           Комунальними підприємствами району завершується робота з підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-02015 років. На даний час актуальним є питання енергозбереження та економії природного газу на 30 відсотків.
   Відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно з теплопостачальними організаціями району розроблено план організаційно-технічних заходів по зменшенню споживання природного газу на 30 відсотків в опалювальний період 2014-2015 років.
       ТзОВ “Альтернатива Інвест”, згідно рішення сесії міської ради, проведено відключення житлових будинків від централізованого опалення, а саме: по вул. Кобринської,12, Руднєва, 15, Ломоносова,4,5,12. КП “Теплокомуненерго”Надвірнянської районної ради завершило роботи по встановленню 2-х котлів на альтернативному виді палива (дрова) на котельні Надвірнянської ЦРЛ. Районним відділом освіти проведено заміну дерев’яних вікон на енергозберігаючі в Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. Проводяться роботи в Делятинській музичній школі по заміні газового котла на твердопаливний, а також розробляється графік зміни канікулярного режиму.  Всіма закладами бюджетної сфери передбачено зменшення температурного режиму та додаткове встановлення електроприладів, що дасть можливість значно зекономити споживання природного газу.
     КП “Надвірнянський житловик”на виконання програми СЕР провело заміну, при потребі, вхідних кодових дверей у під’їзди та вхідних дверей у підвальні приміщення.
       Проводиться заміна теплових мереж на попередньо ізольовані труби.       Відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації розроблено програму з енергозбереження на 2014-2015 роки, в якій передбачено ряд заходів щодо заощадження ефективного використання енергоресурсів,  але нажаль дана програма не фінансується і дані заходи не проводяться.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *