Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вирішували актуальні питання району

  
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз 29 червня  2017 року провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. 

  
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз 29 червня  2017 року провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. 
У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату районної державної адміністрації Микола Кравчук, міський, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.
Начальник Надвірнянського ВП ГУНП в Івано-Франківській Іван Кавінський, виступаючи по першому питанню порядку денного, інформував про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Надвірнянського району. Він відзначив, що  протягом 5 місяців 2017 року працівниками Надвірнянського ВП ГУНП в Івано-Франківській області проведено ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на зміцнення правопорядку, охорону прав і свобод громадян, протидію проявам злочинності, забезпечення охорони публічного порядку й безпеки в районі.
Значна увага приділялась покращенню стану дотримання законності при прийнятті, реєстрації та заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, підвищення якості та оперативності реагування на кримінальні правопорушення. В період часу з 01.01.17 по 31.05.17 до чергової частини Надвірнянського ВП ГУНП надійшло 3265 заяв та повідомленнь про кримінальні правопорушення та інші події.
Про роботу районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді   доповів директор РЦСССДМ Тарас Рудяк.
У своєму виступі начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов розповів про підсумки роботи навчальних закладів району за період 2016-2017 навчального року та підготовки до нового 2017-2018 навчального року. Значну увагу посадовець приділив роботі зобдарованими дітьми, де за підсумками 2016-2017 навчального року освітяни району добилися значних результатів у Всеукраїнських олімпіадах з базових предметів, конкурсах, турнірах та конкурсі-захисті учнівських робіт МАН як на обласному так і на Всеукраїнському рівні.
У III (обласному) етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад з базових дисциплін учні району зайняли:
52 переможні місця, в тому числі:
6 учнівперші місця;
14 учнівдругі місця;
32 учнітреті місця.
На IV етапі (загальнодержавному) Всеукраїнських учнівських олімпіад – 6 наших учнів представляли Івано-Франківську область, 5 з них стали переможцями.
На III етапі (загальнодержавному) Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН — шестеронаших учнів представляли Івано-Франківську область. Також повідомив про підготовку до нового 2017-2018 навчального року. Згідно плану заходів щодо забезпечення виконання Програми соціально- економічного розвитку закладів освіти Надвірнянського району на 2017 рік заплановано виділити кошти в розмірі 8705,818 тис. грн.  Заплановано в 2017 році встановлення шести майданчиків з штучним покриттям (виділено 1875 тис. грн. (в т.ч. 100 тис. грн. на облаштування).
Для підготовки приміщень шкіл до нового навчального року та проведення ремонтних робіт  виділено 100 тис. грн. на закупівлю будівельних матеріалів.
По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *