Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Визначення перешкод у пошуках роботи та допомагаємо шукати роботу!


Тренінг «Особливості зайнятості молоді» – навчаємо, консультуємо, допомагаємо…

 


Тренінг «Особливості зайнятості молоді» – навчаємо, консультуємо, допомагаємо…

 
У сучасному суспільстві молодь становить окрему частину ринку праці. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці.
З метою підвищення самооцінки та впевненості, Надвірнянським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари безробітної молоді, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу.
Сформувати впевненість молодих осіб у майбутньому, розширити межі стереотипів щодо працевлаштування, підвищити мотивацію до праці та впевненість в собі – всі ці питання  були висвітлені на профконсультаційному тренінгу «Особливості зайнятості молоді», який був проведений 3 лютого 2016 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості.
Розглянуті особисті приклади спроб пошуку роботи внесли в захід характер «живої» дискусії, адже безробітні змогли поспілкуватися, обговорили  важливі питання.
Запрошені на семінар молоді особи могли  ознайомитися в профінформаційному секторі з папками різноманітної тематики, що стосувалась питання працевлаштуванні молоді. Це – “Сайти для пошуку роботи”, “Міграційні питання і наслідки», «Поради молоді», «Ефективна співбесіда», «Моделі поведінки осіб при співбесіді» тощо. Фахівець Уляна Півторанюк наголосила на тому, що тільки власні зусилля людини і прагнення знайти роботу до душі допоможе працевлаштуватись.
 Порадами  щодо технології отримання роботи та підготовкидо співбесіди була завершена теоретична частина заходу. Безробітні змогли опанувати тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу  визначити показник від низького до високого рівня вміти спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.
   Отже, вірити у себе, активно діяти і пам’ятати, що в сучасному суспільстві з ринковими відносинами на ринку праці важливо активніше здійснювати пошук роботи. Адже наше майбутнє в наших руках.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *