Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

XVI зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини


   На базі Пасічнянської ЗОШ І – ІІІ ст. Надвірнянської РДА відбувся XVIзліт обдарованої учнівської молоді  Гуцульщини, що об'єднав школярів у секціях з різних галузей знань.


   На базі Пасічнянської ЗОШ І – ІІІ ст. Надвірнянської РДА відбувся XVIзліт обдарованої учнівської молоді  Гуцульщини, що об'єднав школярів у секціях з різних галузей знань.
Цей захід проведено в рамках відзначення Року дитячої творчості. Учні мали можливість захищати науково-дослідницькі роботи і стати володарями Дипломів І , ІІ та ІІІ ступенів.
На терени Пасічнянської землі приїхали делегації з усіх куточків Гуцульщини: Верховинського, Рахівського, Косівського, Коломийського, Путильського, Надвірнянського районів, м. Яремче.
200 обдарованих школярів прибули, щоб позмагатися і продемонструвати свої вміння та навички.
Урочистість моменту відкриття XVI зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульського регіону вдало підкреслила присутність завідувача  відділенням Національного науково-дослідницького інституту українознавства МОН України Петра Шкрібляка.
Учасників зльоту привітали голова Гуцульської освітянської ради Петро Лосюк, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Михайло Винник, директор Пасічнянської ЗОШ І – ІІІ ст. Оксана Хімич, парох місцевої церкви о. Олег, заступник голови Надвірнянської РДА Богдана Ковалюк, заступник начальника головного управління освіти Івано-Франківської ОДА Іван Будзак.
Зліт завершився святковим концертом на честь переможців. Начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Михайло Винник побажав учасникам нових звершень і перемог та передав естафету зльоту колегам з м. Яремче.
Віримо, що і в наступному році юні гуцулята зберуться разом, щоб розповісти про свої досягнення та вписати нову сторінку в історію гуцульської землі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *