Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З 1 січня 2021 року розширюється перелік видів діяльності, для яких використання РРО чи програмних РРО стане обов’язковим

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що Законом України від 01.12.2020 № 1017-ІХ, з 1 січня 2021 року буде розширено перелік ризикових видів діяльності, для яких стане обов’язковим використання традиційних чи програмних РРО.

Зокрема, обов’язкове застосування РРО запроваджується для окремих категорій фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку, таких як торгівля ювелірними виробами та побутовими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Також, як і раніше зобов’язані застосовувати РРО підприємці-спрощенці, незалежно від обсягу доходу, які здійснюють діяльність у таких сферах як реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та пива.

Крім того, вищевказаним Законом збільшено обсяг доходу для підприємців – платників єдиного податку, у разі перевищення якого необхідно застосовувати РРО (крім ризикових видів діяльності). Так, застосувати РРО (ПРРО) з 2021 року необхідно буде у разі перевищення такими платниками протягом календарного року обсягу доходу у 220 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2021 році – 1 320 000 грн). У 2020 році цей обсяг доходу складає 1000000 гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *