Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З Днем народженням, Україно!

       

       
24 серпня 2015 року урочисте святкування Дня Незалежності України в Надвірній розпочалось молитвою за Україну біля могили Борцям за волю України, в якому взяли участь священики різних християнських конфесій. Опісля урочиста хода колони по центральній вулиці міста пройшла до майдану Шевченка. Захід відбувся за участю голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, першого заступника голови РДА Івана Тодорука, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Івана Степника, міського голови Зіновія Андрійовича, місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ, організацій району, жителів та гостей міста.

        
З нагоди свята керівники району поклали квіти  до пам’ятника Т.Г. Шевченку, меморіальної дошки пам'яті Героям Небесної Сотні.

         
Олександр Кеніз у своєму вітальному слові зауважив: «У цей день ми ще глибше розуміємо справжню ціну вистражданої попередніми поколіннями Незалежності, здобутого права бути вільними на своїй землі. На жаль, сьогодні, українці, в котрий раз, змушені боронити власну землю від ворога. Гинуть найкращі сини України. Проте ми відстоїмо нашу свободу» та побажав: «Хай здійснюються задуми і сподівання, дорідними хлібами колосяться ниви, радіють життю і сонцю наші діти, а достаток, мир і злагода панують у родинах. Зі святом Вас, українці!»

        
Приєднались до привітань з нагоди Дня незалежності Іван Степник, Зіновій Андрійович, голова Громадської ради при РДА Віталій Трачук та гості з міст побратимів бурмістр міста Пруднік (Республіка Польща) Францішек Фейдих,  заступник мера Крнов (Чеська Республіка) Ян Кркошка  та бурмістр міста Нортхайм (Німеччина) Ганс Еріх Танхаузер.  

    
Спільними грамотами Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради, почесними грамоти Івано-Франківської облдержадміністрації, грамотами голови обласної ради, спільними грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад нагороджено учасників АТО, волонтерів, добровольців та воїнів ОУН – УПА. Крім грамот бійці отримали і матеріальну допомогу в розмірі від однієї до п'яти тисяч гривень.

  
На завершення святковий концерт надвірнянцям, пройнятий патріотичним духом,  подарували  талановиті аматорські колективи району.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *