Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні наша Україна відзначає 31-й День Незалежності. Цьогоріч це свято набуває особливого значення, адже не дивлячись на те горе і розруху, які російський загарбник приніс на шану землю – ми зі сльозами на очах, болем в душі, але твердою вірою у Перемогу продовжуємо боронити нашу Україну і з гордістю кажемо: з Днем Незалежності, Україно!
Загарбник має знати, ми будемо боротися за кожен клаптик нашої землі, за кожного українця, за кожного захисника, адже ми народ, який має свою історію, культуру, мову, традиції, а найголовніше – жагу до свободи та Незалежності.

Сьогодні керівництво району та міста, військові поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, стели Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки полеглим добровольцям аби вшанувати пам’ять полеглих Героїв та віддати шану живим, які зараз мужньо боронять Україну.

Учасники заходу хвилиною мовчання пом’янули загиблих Героїв України, котрі віддали свої життя за незалежність нашої держави, та помолилися за мир в Україні.

У Надвірнянській громаді загинуло 13 військовослужбовців, вшановуючи їхню пам’ять надвірнянці розгорнули виставку світлин мужніх воїнів, які загинули в боротьбі за Незалежність України.

В цей день бажаємо всім українцям, аби якнайшвидше здійснилася наша спільна мрія – Перемога над окупантом, а синьо–жовті прапори замайоріли на всій нашій території в межах міжнародно визнаних кордонів!

З Днем Незалежності! Слава Україні!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *