Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З нагоди Міжнародного дня волонтера відзначили волонтерів району

Сьогодні в Надвірнянській районній військовій адміністрації з нагоди Міжнародного дня волонтера відзначили волонтерів, які стали надійною опорою українських військових. Саме вони шукають дефіцитні медикаменти та військове спорядження і за рекордні терміни відправляють їх на передову. Вони отримують списки всього необхідного і знаходять максимум.
Під час засідання за «круглим столом» начальник РВА Петро Хмельовський та заступник голови районної ради Іван Жигалюк вручили спільні грамоти чотирнадцятьом волонтерам району за активну волонтерську діяльність, надання гуманітарної допомоги ЗСУ, жителям прифронтових областей України та особистий внесок у наближення Перемоги.

«Дякую нашим волонтерам за те, що є справжніми патріотами своєї країни. Ви не опускаєте рук й працюєте щоденно, для того, щоб допомагати нашим Захисникам, які боронять нашу землю від ворога, – говорить Петро Хмельовський. – Завдяки згуртованості ми можемо відчувати себе, як справжня нація. Разом наближаємо Перемогу!».
Самі ж волонтери кажуть, що не мають права на втому і, заручившись підтримкою місцевої влади, закордонних партнерів, друзів та небайдужих наближають Перемогу та мріють, аби наша країна, якнайшвидше Перемогла.

«Ми дякуємо за підтримку. Нас помічають, ми не осторонь, ми активно ведемо свою волонтерську діяльність і коли це бачать інші – це дуже приємно і мотивує до праці», – зазначає керівник БО «Янголи миру та добра», волонтер Володимир Попович.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *