Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

   

   

Сьогодні відбулась нарада щодо підготовки до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та громадськість.
 
В ході наради обговорено сценарій заходу, та вирішено на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України провести спомин – панахиду  за загиблими Героями Небесної Сотні.
 
Також проведуть в навчальних закладах району,  закладах культури тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників, широко висвітлити заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні у  місцевих ЗМІ. Окрім того на майдані Шевченка планується провести флеш-моб пам’яті.  
Наступного тижня буде продовжено обговорення організації заходу.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *