Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З початку року на Прикарпатті кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів збільшено на 1345 ліжок

На сьогодні в області розгорнуто 4237 ліжок для лікування пацієнтів із захворюванням на COVID-19. За період із 15 по 22 березня в області додатково розгорнуто 35 ліжко-місць: 5 в КНП «Калуська міська лікарня Калуської міської ради» і 30 в КНП «Центр легеневих захворювань».
Загальна кількість ліжко-місць для лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою сьогодні становить 4237 ліжок.

Із початку року кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів збільшено на 1345 ліжок, з яких 1225 ліжок розгорнуто в медичних закладах та 120 ліжок – за рахунок мобільного госпіталю ДСНC.

Розгортання по місяцях: за січень – 95 ліжко-місць; за лютий – 950 ліжко-місць; за березень – 300 ліжко-місць.

Окрім того, на адресу начальника штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 надіслані пропозиції щодо включення КНП «Яблунівська районна лікарня» Яблунівської селищної ради Косівського району з потужністю розгортання 60 ліжко-місць до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. За умови отримання позитивного рішення заклад матиме можливість укласти договір з Національною службою здоров’я України за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною хворобою (COVID-19)» та, відповідно, розпочати прийом пацієнтів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *