Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З початку року військовослужбовці ЗС України вже отримали 244 службові квартири та 175 квартир для постійного проживання

«У Головному квартирно-експлуатаційному управлінні Збройних Сил України триває робота з вирішення житлових питань військовослужбовців та членів їхніх сімей. З початку 2015 року військовослужбовці вже отримали 244 службові квартири та 175 квартир для постійного проживання», – повідомила 20 жовтня на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі помічник Міністра оборони України – прес-секретар полковник Вікторія Кушнір.

Зокрема, протягом жовтня було розподілено 59 квартир у Хмельницькому, Дніпропетровському, Київському та інших гарнізонах.

Особлива увага приділяється забезпеченню житлом учасників проведення антитерористичної операції на Сході України, у тому числі осіб, які отримали поранення.

За рішенням Міністра оборони України у жовтні у м. Дніпропетровськ сім’ям загиблих військовослужбовців було розподілено 9 квартир та 11 квартир учасникам АТО. А у м. Хмельницький 17 службових квартир розподілено для учасників АТО, які отримали важкі поранення. Загалом у 2015 році отримали житло понад 117 діючих військовослужбовців – учасників АТО, які перебувають на квартирному обліку у гарнізонах Збройних Сил України.

Разом з тим, житло отримали 66 сімей загиблих військовослужбовців, які перебували на квартирному обліку у Збройних Силах України.

Крім того, Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову (від 2 вересня 2014 року № 728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян»), згідно з якою військовослужбовець, якому надійшла черга на отримання житла, має право отримати грошову компенсацію, сума якої еквівалентна вартості житла, яке має отримати його родина.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення про спрямування 354,3 млн. грн.. на виплату грошової компенсації.

За рахунок цих коштів компенсацію зможуть отримати близько 800 сімей військовослужбовців, та осіб звільнених з військової служби в запас або відставку, які після отримання компенсації будуть зняті з квартирного обліку в Збройних Силах України.

Розмір компенсації залежить від населеного пункту, в якому військовий перебуває на квартирному обліку та складу його сім’ї.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *