Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

”З такими воїнами перемога буде за українським народом”, – Петро Хмельовський

Начальник  Надвірнянської  РВА Петро Хмельовський  зустрівся із заступником командира батальйону в\ч А4128.  В ході  розмови  обговорили проблемні питання в батальйоні, зокрема, йшла мова про матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців. Також начальник РВА зазначив про важливість соціального захисту родин українських захисників.

“Сьогодні ми усі спрямовуємо свої зусилля на боротьбу з російським агресором та працюємо задля наближення перемоги. Звичайно, найголовніше – це наші захисники. Наше завдання в тилу – зробити для них комфортні умови в процесі адаптації до цивільного життя, доступні послуги, протягнути руку допомоги та підтримати добрим словом ветерана війни та його сім’ю, розбудувути систему реабiлiтації для військовослужбовців, тому щодня кожному з нас є над чим працювати”, – сказав Петро Хмельовський.

Зазначимо, що у Надвірнянському районі при райдержадміністрації буде створено управління з питань військової політики для пришвидшення процесів, пов’язаних із забезпеченням прав і свобод захисників.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *