Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

З турботою про оздоровлення та відпочинок дітей

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося розширене засідання обласного оперативного штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.
Участь в засіданні взяли також представники департаментів соціальної політики та охорони здоров’я, служби у справах дітей обласної державної адміністрації, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, головного управління Держпродспоживслужби в області, управління Держпраці в області, Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» і керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області, які в ході засідання у межах своєї компетенції акцентували увагу на актуальних питаннях здійснення літньої оздоровчої кампанії 2019 року.

Розглянуто питання щодо порядку ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, а також підведення підсумків літньої оздоровчої кампанії у 2019 році.

Учасники засідання ґрунтовно проаналізовали роботу членів оперативного штабу та керівників дитячих оздоровчих закладів, обговорили проблемні питання, які виникали під час проведення оздоровчої кампанії та запропоновали шляхи їх вирішення.

Підбивши підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії, було окреслено нові пріоритетні завдання з метою якісної організації здійснення оздоровчої кампанії дітей на наступний 2020 рік. Світлана Онищук ініціювала в найближчий час проведення спільної наради за участю членів оперативного штабу з організації дитячого оздоровлення, представників медич

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *