За 7 днів вступної кампанії абітурієнти подали до вузів на 97 тисяч заяв більше, ніж торік
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/07/%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%91%D0%98%D0%A2_%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8_1.jpg)
“Ми спостерігаємо позитивну динаміку подачі заяв на вступ порівняно з минулим роком. Як свідчить статистика, кількість поданих заяв, а також кількість абітурієнтів, що успішно подали документи на вступ до ВНЗ, збільшилась в цьому році, хоча кількість випускників шкіл скоротилася на 18 тис. осіб порівняно з 2015 р.”, – зазначив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.
0 Коментарі