Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За час воєнного конфлікту на Прикарпатті розпочато досудове розслідування понад тисячі злочинів, пов’язаних зі збройною агресією росії

Учора, 30 серпня,  заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів області щодо стану протидії кримінальним правопорушенням, у тому числі, вчиненим злочинними угрупованнями, та пов’язаними зі збройною агресією російської федерації проти України.

Під час наради йшлося про те, що правоохоронці області спільними зусиллями підвищили ефективність протидії злочинам у сфері  обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Знешкоджено 8 злочинних угруповань. Зокрема,  учасники одного з них вчинили корупційні кримінальні правопорушення у сфері охорони лісових ресурсів.

Разом із тим із початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну правоохоронні органи області зіткнулися з новими викликами у протидії злочинності, які потребують невідкладного реагування шляхом узгодження спільних дій.

Відтак, за час воєнного конфлікту на Івано-Франківщині розпочато досудове розслідування понад тисячі злочинів, пов’язаних зі збройною агресією, більшість із яких – за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та порушень законів і звичаїв війни.

На нараді наголошено, що, зважаючи на напружену безпекову ситуацію, постійної уваги потребує стан охорони громадського порядку, попередження, своєчасне виявлення та припинення актів тероризму, проявів антиукраїнської діяльності й спроб дестабілізації суспільства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *