Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За короткий час Західно-Українська Народна Республіка встигла продемонструвати, що вона є прикладом європейської правової держави, – Володимир Джигіта

На площі біля Дому правосуддя з нагоди 102-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки відбулися святкові заходи. Участь у них взяли представники влади, громадськості, жителі обласного центру.

Присутні провели урочисте віче та поклали квіти до пам’ятника на честь проголошення столиці ЗУНР у Станіславові.

«Доля ЗУНРу вкладається у коротку з точки зору історії мить, бо ця держава проіснувала лише вісім місяців, – зазначив у коментарі начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта. – Але не часовий вимір став визначальним. За своєю значущістю, за політичним резонансом і впливом вона стала провісницею нової вільної доби, адже навіть за той короткий час, в надзвичайно складних обставинах, Західно-Українська Народна Республіка встигла продемонструвати, що вона є прикладом європейської правової держави — з усіма атрибутами демократичного й громадянського суспільства».

Учасники віче також зазначали, що свобода і незалежність, здобуті кров’ю і потом мільйонів українців, стали священним надбанням кожного громадянина. В ім’я світлої пам’яті полеглих за цілісність і єдність української землі Героїв маємо боронити і зміцнювати нашу державу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *