Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За рахунок коштів «Митного експерименту» на Прикарпатті цьогоріч фінансуватиметься два об’єкти

За рахунок коштів «Митного експерименту», який у 2017 році поширено на всю територію України, передбачено фінансування 810 об’єктів. Про це повідомив на своїй сторінці у FB віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Обсяг фінансування становить 16,59 млрд грн (у 8,5 разів більше у порівнянні з минулорічними показниками). Вже у листопаді цього року буде введено у експлуатацію відремонтовані 6 км із запланованих 36 км автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя. Зараз ремонт дороги триває. Фінансування: держбюджет та митні кошти», – повідомив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр повідомив, що ремонтні роботи розпочато на 122 об’єктах. Зокрема, у Вінницькій (3), Волинській (3), Дніпропетровській (4), Донецькій (2), Закарпатській (3), Івано-Франківській (2), Київській (5), Кіровоградській (3), Львівській (29), Миколаївській (1), Одеській (33), Полтавській (4), Рівненській (1), Тернопільській (4), Харківській (7), Хмельницькій (3), Черкаській (2) та Чернівецькій (11) областях).

«Виконано робіт на 2,95 млрд. гривень (у 6,3 рази більше у порівнянні з минулорічними показниками)», – зазначив Зубко. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *