Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За сприяння служби зайнятості області від початку року працевлаштовано 130 переселенців

Основним завдання служби зайнятості є максимально якісне та оперативне задоволення потреб роботодавців та безробітних людей, які часто звертаються за допомогою у підборі кваліфікованого персоналу чи пошуку роботи.

Зважаючи на усі труднощі та виклики сьогодення, працівники служби зайнятості також здійснюють постійний супровід внутрішньо переміщених громадян з метою сприяння їхній зайнятості та швидкій адаптації до нових умов життя.

Так, при реєстрації в службі зайнятості безробітні громадяни, в тому числі внутрішньо переміщені люди, мають можливість:

– отримати інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;

– пройти безоплатне професійне навчання;

– отримати ваучер на навчання за однією з 124-ох професій і спеціальностей;

– отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу відповідно до урядового проєкту «Власна справа»;

– взяти участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, в тому числі суспільно корисних роботах.

Крім того, перебуваючи на обліку в службі зайнятості під час воєнного стану, протягом 90 днів громадяни мають змогу отримувати допомогу по безробіттю.

До прикладу: від початку року статус безробітного отримали 455 внутрішньо переміщених людей. За сприяння обласної служби зайнятості 130 переселенців були працевлаштовані.

Крім того, 43 людини з числа внутрішньо переміщених за сприяння служби зайнятості проходили професійне навчання, 91 – була залучена до виконання суспільно корисних робіт, 2 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 31 внутрішньо переміщена людина отримала ваучер на навчання, 6 – отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм коштів мікрогранту на розвиток або започаткування власної справи.

Станом на 12 березня цього року кількість зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених становить 454 особи.

Якщо ви шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *