Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За таких, як Андрій, ми боремося до останнього – Президент зустрів звільненого кіборга «Рахмана»


О пів на третю ранку Президент Петро Порошенко зустрів кіборга із позивним «Рахман», якого напередодні було звільнено з полону.


О пів на третю ранку Президент Петро Порошенко зустрів кіборга із позивним «Рахман», якого напередодні було звільнено з полону.

Глава держави наголосив, що за визволення начальника відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Андрія Гречанова багато людей переживали та боролися, і це вдалося зробити з 18 спроби. "Сьогодні не лише для вашої мами та дружини справжнє свято, а й для кожного з нас і для мене також. Воїне, ласкаво просимо додому", – зазначив Президент. Глава держави нагадав, що ще під час зустрічі в Нормандському форматі він звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель та Президента Франції Франсуа Олланда з проханням натиснути на Путіна, щоб звільнити кіборга.

Петро Порошенко подякував всім, хто брав участь у звільненні українського захисника. "Знаю, наскільки важко було це зробити і скільки людей в цьому було задіяно" , – сказав Петро Порошенко.

Президент також зателефонував дружині і мамі кіборга Рахмана та подякував за такого чоловіка і сина. "Хочу вам подякувати за те, що ви виховуєте таких синів – справжніх героїв України, які роблять все для того, щоб територія України була звільнена і які є прикладом як треба любити Україну та воювати. За таких, як Андрій, ми боремося до останнього. У нас було 18 спроб його звільнити. І сьогодні  світлий день, коли він повернувся додому", – сказав Петро Порошенко в розмові з мамою кіборга.

Петро Порошенко повідомив, що задля визволення українця підписав Указ про помилування російського майора Старкова. Глава держави додав, що вчора в Парижі спілкувався з Прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу і вони, зокрема обговорили питання звільнення кіборга. "Він навів мені такий приклад, коли за капрала ізраїльської армії вони віддали тисячу терористів. І вважають, що зробили правильно", – сказав Президент.

Глава держави подякував кіборгу за мужність та силу духу: "За всі місяці героїчного перебування в полоні ви показали стійкість українського воїна і показали, що таке справжні українські десантники-розвідники".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *