Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбувся пресбрифінг щодо підтримки та забезпечення державними гарантіями соціально вразливих прикарпатців

Зокрема, про порядок та зміни у законодавстві щодо надання житлових субсидій розповів заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Степан Микицей.

Він повідомив, що за результатами  моніторингу станом  на  1 січня цього року  в   області   103,0  тис. домогосподарств отримують житлову субсидію, що становить   25,0 відс. від кількості домогосподарств. Із них 98,1 тис. сімей отримують субсидію у готівковій формі та 4,9 тис. сімей – у грошовій безготівковій формі. Середній розмір субсидії у грудні 2020 р. становив 2100 грн.

 Варто зауважити, що в територіальних громадах області заяви з необхідним пакетом документів на призначення державних соціальних гарантій приймаються управліннями соціального захисту населення відповідних рад (порядок надання житлових субсидій).

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк розповіла про перерахунок пенсій у 2021році. Загалом, у цьому році відбудеться п’ять етапів підвищення пенсій. З 1 березня планується індексація пенсій на 11%. Всі пенсії, розмір яких обчислено з урахуванням базової зарплати 4888,83 грн., будуть перераховані і базова зарплата після перерахунку зросте орієнтовно на 11% та становитиме 5426,60 гривень.

Насамкінець директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк ознайомив присутніх із ситуацією щодо виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних  протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширення респіраторної хвороби COVID-19. За його словами, службою зайнятості Івано-Франківської області було прийнято позитивні рішення щодо надання 372 суб’єктам господарювання (юридичним особам) коштів для виплати 6603 найманим працівникам одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 25,4 млн. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *