Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Забезпечення виборчого процесу

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо проведення  на законодавчому рівні 21 липня 2019 року позачергових виборів  та виконання основних організаційних заходів з їх підготовки та проведення.
У нараді взяли участь представники правохоронніх органів, голова районної виборчої комісії Іванна Бабій, начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Мирослав Гільтайчук, начальник  Надвірнянського РВ УДСНС України в області  Андрій Мочерняк, представник Громадянської мережі “ОПОРА” Тарас Олендій.

Під час наради розглянуто ряд питань, зокрема про дотримання Закону України  “Про вибори”, про забезпечення охорони окружної виборчої комісії №87 та дільничних виборчих комісій у Надвірнянському районі на час зберігання виборчих бюлетенів, про перевірку протипожежного стану об’єктів де будуть розміщені виборчі дільниці.
Підводячи підсумки наради, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук наголосив на важливості розглянутих питань, закликав усіх неухильно дотримуватися вимог чинного виборчого законодавства України при реалізації його норм під час виборчого процесу та дав відповідні доручення, рекомендації. Також Богдан Зеленчук наголосив на співпраці з  Громадянською мережею “ОПОРА”, яка створена для оперативного реагування на порушення виборчого законодавства.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *