Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним з пріоритетів державної політики

Міністерством соціальної політики України під керівництвом заступника міністра Олега Коваля 19 листопада організовано селекторну нараду з метою обговорення попередніх результатів використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
У нараді від Івано-Франківської області взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Руслан Головатий, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Галина Сеник та заступник директора ОЦСССДМ Ольга Гладій.

Керівники міністерства проінформували учасників селекторної наради про стан справ щодо фінансування та використання коштів для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також про додаткове фінансування у поточному році на цю ціль.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук доповіла заступнику міністра соціальної політики України Олегу Ковалю про те, що в області, розглянувши подані пропозиції та надані матеріали, було прийнято рішення і визначено напрям використання субвенції, а саме 8859632 гривень спрямувати, як субвенцію місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для 24 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний час створено спецрахунки для 21 особи, придбано житло для 3 осіб.

Очікуються додаткові кошти з державного бюджету в сумі 1168155 гривень для забезпечення житлом ще 3 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками селекторної наради дані відповідні доручення та рекомендації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *