Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський: захисникам та членам їх сімей важливо пам’ятати: Держава докладає всіх зусиль, щоб вони відчували частиною великої і люблячої української родини

У Надвірнянській районній військовій адміністрації відбулася зустріч з фахівцями управління соціального захисту населення, які працюють з ветеранами війни та їх сім’ями, родинами загиблих захисників за участі фахівців департаменту соціального захисту населення Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Захисникам та членам їх сімей важливо пам’ятати: Держава разом з областю докладає всіх зусиль, щоб вони відчували частиною великої і люблячої української родини. Для цього у державному бюджеті передбачені кошти на придбання житла. Окремо передбачено фінансування програм з реабілітації поранених захисників, а також їх професійну перекваліфікацію.

“Війна триває. Щодня в Україні і в Надвірнянському районі, зокрема, більшає захисників. Збільшується і кількість тих, які повернулися з фронту через бойові травми. Наше основне завдання – зробити все можливе і неможливе, щоб ці люди якомога швидше адаптувалися до цивільного життя після фронту. Постійну підтримку мають відчувати сімʼї зниклих безвісти та загиблих захисників” – наголосив начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *