Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заходи державного нагляду (контролю) на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області обговорили з заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом

27 вересня голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько та народний депутат України Василь Вірастюк взяли участь у розширеній робочій зустрічі щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області у 2021 році з заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом. Захід відбувся у форматі Zoom-конференції.

Зазначимо, що габаритно–ваговий контроль в області у 2021 році здійснюється на двох пересувних пунктах відповідно до затверджених графіків, на яких перевірено 2405 транспортних засобів.

Під час заходу представлено робочий проект «Влаштування стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі місцевого значення Надвірна-Бистриця» на початку села Пасічна Надвірнянського району.

У зустрічі взяли участь голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз, голови Надвірнянської, Пасічнянської ТГ Зіновій Андрійович, Андрій Гунда, начальник Надвірнянського відділу поліції Євген Веретенський, представники Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області та перевізники у сфері вантажного автомобільного транспорту.

Перевізники звернулися до заступника міністра з проханням переглянути норми відсотка похибки навантаження на кожну з осей транспортного засобу під час перевезення сипучих вантажів.

Тому уже наступного тижня Мустафа Найєм ініціюватиме створення та проведення першого засідання робочої групи, в рамках якої фахівці Міністерства інфраструктури України, Укравтодор та Укртрансбезпека запропонують варіанти виходу із цієї ситуації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *