Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заява МЗС України у зв’язку з обстрілом терористами Краматорська

10 лютого контрольовані Росією терористи вчинили черговий кривавий злочин. Внаслідок здійсненого ними обстрілу з реактивних систем залпового вогню міста Краматорськ загинуло щонайменше сім мирних громадян, ще 26, у тому числі п’ятеро дітей, отримали поранення.

Також, за попередніми даними, загинуло четверо українських військовослужбовців, понад 30 отримали поранення. Висловлюємо щирі співчуття сім’ям загиблих та сподіваємося на швидке одужання всіх поранених.

На превеликий жаль, на тлі активізації зусиль України та міжнародної спільноти з метою забезпечення повного припинення вогню і реалізації Мінських домовленостей дії терористів свідчать про їх спроби розширити територію збройного протистояння.

Інакше, ніж цілеспрямованою розправою над цивільним населенням міста, мешканці якого ніколи не бажали і не бажають мати нічого спільного з терористичними угрупованнями, це назвати не можна. Показово, що провокація вже традиційно відбулася в момент, коли намітилася крихка надія на досягнення домовленостей з врегулювання ситуації та встановлення стійкого миру на Донбасі.

Ні в кого не повинно бути жодних сумнівів в тому, що винні у цьому та інших вбивствах мирних людей обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.

Ще раз наголошуємо, що за всі злочини незаконних збройних формувань на Донбасі, які здійснюються російською зброєю і за участі російських громадян, відповідальність несе саме Російська Федерація.

Вимагаємо від Росії негайно припинити підтримку терористичних угруповань у Донецькій та Луганській областях, вивести з території України всю свою зброю, важку техніку і військовослужбовців, як це передбачено Мінськими домовленостями.

Очікуємо, що цей злочин, його виконавці та ті, хто за ними стоїть, будуть рішуче засуджені міжнародною спільнотою.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *