Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заява голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука щодо урядового рішення про зниження ціни на газ для населення

Сьогодні уряд ухвалив рішення про зниження ціни на газ для населення на 30%. Постачання природного газу побутовим споживачам компанією ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» з 1 січня 2021 року здійснюється за ціною 9,89 грн за кубічний метр з ПДВ. Нова ж ціна, зафіксована відповідним рішенням КМУ на період з 1 лютого до кінця карантину, складатиме 6,99 грн за кубометр.

Сьогодні уряд ухвалив рішення про зниження ціни на газ для населення на 30%. Постачання природного газу побутовим споживачам компанією ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» з 1 січня 2021 року здійснюється за ціною 9,89 грн за кубічний метр з ПДВ. Нова ж ціна, зафіксована відповідним рішенням КМУ на період з 1 лютого до кінця карантину, складатиме 6,99 грн за кубометр.

Також вже найближчим часом очікуємо від НКРЕКП зниження тарифу на розподіл газу для ряду компаній до 1,79 грн за кубометр. У той час як на Прикарпатті з початку 2021 року цей тариф встановлено на рівні 1,91 грн.

Через сезонні коливання цін та непрозору роботу більшості газзбутів вже у лютому ціна на газ для більшості українців могла би зрости до 12 гривень за кубометр чи навіть більше. Тому держава встановила верхню межу для ціни усіх постачальників.

Важливим є те, що тимчасове регулювання цін не означає скасування ринку газу, який запрацював в Україні з серпня 2020 року. І кожен споживач далі має можливість обирати свого постачальника природного газу.

 

Голова обласної державної адміністрації                Андрій Бойчук

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *