Заклади освіти готуються до нового навчального року
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/IMG_1255.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/IMG_1255.JPG)
Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов побували з робочим візитом у Надвірнянській ЗОШ №3 І-ІІІ ст. Під час зустрічі з директором школи Ярославом Крицьким обговорили питання підготовки закладу освіти до нового навчального року. Богдан Зеленчук оглянув приміщення школи, де проводяться ремонтні роботи.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/IMG_1261.JPG)
Зараз в Надвірнянській ЗОШ №3 тривають роботи по перекриттю даху, орієнтовна вартість робіт, якого становить 700 тис. грн. У спортивному залі замінено чотири регістри опалення. В їдальні школи планується заміна керамічної плитки. Також оновлено частину підлоги в коридорі.
Ремонтні роботи планують завершити до нового навчального року.
Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов побували з робочим візитом у Надвірнянській ЗОШ №3 І-ІІІ ст. Під час зустрічі з директором школи Ярославом Крицьким обговорили питання підготовки закладу освіти до нового навчального року. Богдан Зеленчук оглянув приміщення школи, де проводяться ремонтні роботи.
Зараз в Надвірнянській ЗОШ №3 тривають роботи по перекриттю даху, орієнтовна вартість робіт, якого становить 700 тис. грн. У спортивному залі замінено чотири регістри опалення. В їдальні школи планується заміна керамічної плитки. Також оновлено частину підлоги в коридорі.
Ремонтні роботи планують завершити до нового навчального року.
0 Коментарі