Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Закриття фестивалю “Файне Різдво”

Більше місяця на майдані Шевченка біля головної ялинки міста проходив найтриваліший фестиваль «Файне Різдво у Надвірній». Фестиваль дивував своєю неординарністю та самобутністю яскравими вертепами, прадідівськими колядками та щедрівками. Надвірнянці та гості міста стали свідками самобутнього і унікального різдвяного дійства з притаманним нашому краю колоритом. «Файне Різдво» вражало своєю багатогранністю та неповторністю. Гості та учасники фестивалю протягом місяця справді мали можливість поринути у дивовижний світ Різдвяного дійства.
«Коляда – це є глибинні традиції, а цей фестиваль дає можливість єднати народ. Я задоволений проведенням фестивалю, адже він приносить додатковий колорит, дає людям нові враження, а нам новий досвід. Здійснюючи такі культурні обміни ми відкриваємо для себе нові горизонти, розширюємо світогляд та збагачуємося культурно. Ми бачимо, що наша коляда – це є великий скарб, який показує нашу культуру. Коляда є символом всенародного єднання, колядуючи ми визнаємо свою віру», – зауважив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.
Перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович вручили подяки всім хто долучився до такого масштабного дійства.
Відділом культури Надвірнянської РДА була підготовлена багата мистецька програма, в якій прийняли участь понад 50 колективів та більше 1000 артистів і майстрів сцени з усіх куточків Надвірнянщини, а також Прикарпаття, Закарпаття, Буковини та Тернопільщини.
Також протягом місяця працював різдвяний ярмарок, де гостям фестивалю пропонували різдвяні сувеніри, пряники та різноманітні смаколики власного виробництва.
І найочікуванішим для гостей фестивалю став феєричний виступ Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», який здивував глядачів неповторною колядою, численними пісенними і хореографічними номерами. А завершив концертну програму запальний виступ гурту «Полюс».
Гості та учасники фестивалю протягом місяця справді мали можливість поринути у дивовижний світ Різдвяного дійства.
Нагадаємо, що засновниками і співорганізаторами такого культурно-мистецького проекту були: Надвірнянська міська рада, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська райдержадміністрація.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *