Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.

  
Професія має велике значення для кожної людини. Хтось з дитячого або підліткового віку знає ким хоче бути, інші ж навпаки, навіть у випускних класах довго роздумують, сумніваються перед тим, як остаточно вирішити, яку професію обрати. 

  
Професія має велике значення для кожної людини. Хтось з дитячого або підліткового віку знає ким хоче бути, інші ж навпаки, навіть у випускних класах довго роздумують, сумніваються перед тим, як остаточно вирішити, яку професію обрати. 
Професія пожежника – це фах для сильних і відважних людей, які не лише через професійний обов'язок, але і за покликом серця завжди готові прийти на допомогу, ризикуючи власним життям.Пожежник має бути завжди напоготові. Дзвінок до пожежної частини, сигнал "Тривога" – і ось вже потрібно стрибати в машину та поспішати туди, де бушує полум'я.
26 вересня 2017року було проведено день відкритий дверей в пожежно-рятувальній частині №11 в м. Надвірна. Учні 10 класу  ознайомились  з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу 2-ї зміни Микола Палійчук розповів, як в давні часи пожежників називали «сірими героями». Адже робочі будні цих героїв безкінечних битв з вогнем і дійсно були сірими, важкими,як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій часто залежать життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі Микола Палійчук звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів, як правильно діяти у випадку загорання.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Цей захід дав можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
 
Іванна Зінченко — фахівець з питань
зайнятості І- категорії
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *